ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי

התפתחויות בתחום הרפואה ועלייה בתוחלת החיים הביאו לעלייה במספר החולים הסיעודיים בישראל.
העלויות הנלוות לשינוי כה לא צפוי באורח החיים גבוהות במיוחד. רכישת ביטוח סיעודי מקנה לכם את השקט הנפשי לדעת שתקבלו כספים שיאפשר לכם לדאוג לטיפול הטוב ביותר, ככל שתזדקקו לו, מתי שתזדקקו לו במצב סיעודי, ומבלי שתהפכו לנטל כלכלי על משפחתכם.

כל קופות החלים מציעות תוכניות סיעודיות בסיסיות לחבריהן. אבל, לא פעם תוכניות אלה מוגבלות בפיצוי שהן מציעות, במשך התוכנית, בעלויות המשתנות של התוכניות, ובחלק מהמקרים אף אינן כוללות נכות הנגרמת כתוצאה מתאונות דרכים או פעולות איבה.

תוכניות נרחבות ומקיפות יותר ניתן לרכוש דרך חברות ביטוח פרטיות. ישנן מספר אפשרויות העומדות בפניכם בבואכם לקבוע את הסכום המבוטח ואת משך הזמן לקבלת פיצוי (למשל – כל החיים, תחולה לאחר 3 או 5 שנים, או כיסוי ל-5 עד 8 שנים בלבד). על סוג התוכנית בה תבחרו לקחת בחשבון את תוכניות הפיצוי הקיימות בקופות החולים ו/או את הונכם האישי ונכסיכם.

הביטוח הסיעודי כולל:

• פיצוי חודשי ללא צורך בהמצאת קבלות או הוכחת הוצאות.

• כיסוי לשינויים משמעותיים באורח חיים כתוצאה מתאונות דרכים, תאונות עבודה, פעולות טרור, אלצהיימר ודמנציה, ועוד.

• הבטחה כי תשלומים חד-פעמיים המתקבלים ממקורות אחרים (כמו למשל מהביטוח הלאומי) לא יפגעו בפיצוי החודשי שהתקבל במסגרת הפוליסה.

• ויתור על תשלומי הפרמיה על הפוליסה במהלך התקופה בה המטופל מקבל פיצוי חודשי.

• הוצאות שיקום.

• אפשרות להצטרף לפוליסה מגיל 3 ועד גיל 85.

חברת גולדפוס ביטוח והשקעות אינה אחראית בכל דרך לשינויי חקיקה בישראל העלולים להשפיע על דיוקו של המידע הנ"ל. לבירורים בדבר שינויים באמור, אנא צרו קשר.

Print Friendly, PDF & Email

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH