בית

מי אנחנו ומה אנחנו עושים

גולדפוס ביטוח והשקעות נוסדה ב-1971 על ידי חיים גולדפוס, עולה חדש מדרום אפריקה. מאז, התבססה החברה כאחת הקבוצות המובילות בענף הביטוח וההשקעות בישראל. לחברה משרדים בירושלים, מודיעין, ורמת בית שמש. אנו מספקים ללקוחותינו שירותים וייעוץ בתחום הביטוח והפיננסים, ועובדים עם מגוון חברות ציבוריות, לקוחות פרטיים, מלכ"רים, שגרירויות זרות, ועוד.

קרא עוד…

המחלקות שלנו

מדוע לבחור בנו?

אנו סוכנות דו לשונית מלאה עם מומחים דוברי אנגלית הטובים מסוגם. פעמים רבות חברות ביטוח מתקשות לקבל או להבין תעודות או תיעוד ביטוחי שנופק בחו"ל.

וכאן אנו נכנסים לתמונה – נוכל לסייע בפתרון בעיות שהתעוררו ולספק לכם ולחברות הביטוח פתרונות – בשפה הנוחה לכם ביותר. הפוליסות שלכם תישלחנה יחד עם סיכום באנגלית. אבל השירות שאנו מציעים לא נגמר כאן. במקרה של תביעה, נסייע לכם כדי שלא תיאלצו להתמודד לבד מול חברות הביטוח.

למעלה מ-40 שנות ניסיון

שלושה סניפים במיקום נוח בירושלים, במודיעין ובבית שמש

סוכנות דו לשונית

אנו מבינים את הצרכים של עולים חדשים

סוכנות שאינה מוגבלת בהסכמים – אנו עובדים עם כל חברות הביטוח המובילות

המלצות ולקוחות

בדקו מה לקוחותינו אומרים עלינו. לחצו כאן  להמלצות נוספות

“איך מתחילים? צוות גולדפוס ביטוח לקח דבר מפחיד למדי – רכישת ביטוח בארץ חדשה, תוך התמודדות עם מחסום שפה רציני – והפך את התהליך לקל, ידידותי ומובן. אין לי מילים לתאר כמה ערך ושקט נפשי קיבלתי מהידיעה כי צוות גולדפוס עומד מאחורי. הצוות מסב את תשומת ליבי לדברים שונים באופן יזום, הנציגים מוודאים תמיד שאני מוגן ומיודע, וכאשר נאלצתי להגיש תביעה במקרה של גניבה הם פעלו בצורה אוהדת, מעודדת ויעילה כדי שאקבל את הפיצוי המתאים. אם לנסח זאת בפשטות, אין לי כוונה לחפש פתרונות ביטוח בשום מקום אחר. מומלץ למדי.”

– יונתן א. לוי, תל אביב

“בפעם הראשונה שיצרתי קשר עם גולדפוס ביטוח רציתי לשמוע על אפשרויות לביטוח חיים. לאחר פגישה ללא התחייבות עם נציגי החברה, שארכה שלוש שעות, לא הסתכלנו יותר לאחור… כעת, ארבע שנים אחרי, העברנו אליהם את ביטוח החיים, הבריאות והרכב שלנו וכן את תוכניות החיסכון. בגולדפוס ביטוח ממשיכים להרשים אותנו עם יחס אישי, ותמיד אנו יכולים לפנות אליהם בכל שאלה, גדולה כקטנה. הם עוזרים לנו להחליט מה דרוש לנו מבלי להפעיל לחץ, ואנו מחליטים בעצמנו אילו פוליסות לרכוש לאחר שקיבלנו את המידע המלא. החברה משיגה לנו פוליסות במחירים טובים יותר לעומת כל מקום אחר, ובנוסף נחסכת מאיתנו הטרחה והבירוקרטיה שכרוכות בהתמודדות עם לשכות הביטוח הגדולות. הנציגים עושים מעל ומעבר למצופה ואנו שמחים תמיד להמליץ עליהם לחברים ולבני משפחה – עדיין לא שמענו על לקוח מאוכזב! “

– שרה קניסברג, ירושלים

Print Friendly, PDF & Email

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH